Pomoz i TY !

Běh pro tatínka

Valerie, žena která má před sebou náročný a velmi citlivý úkol. Nebo spíš slib pro svého zesnulého tatínka. Už tím, že si jednoho dne řekla, že splní tatínkovi sen je pro mnoho lidi silná a inspirující žena. Pomozte Valerii tím, že jí budete fandit jak už na dálku, tak někde při běhu ve vašem okolí. Pomozte uskutečnit tento sen tím, že navzájem sdílíte tento odkaz a tím zvýšíte osvětu tohoto snu pro jejího tatínka, který to bude sledovat z nebíčka.

Valerie držíme ti nesmírně pěsti a těšíme se v našem okolí na pár kilometrů s tebou. Věříme, že tuto náročnou cestu zvládneš a vrátíš se zdravá domů. Hodně štěstí…Nevzdávej to !

Přepis od Valerie z jejího Facebooku.

Obvykle nebývám moc vážná a nevypisuji dlouhé slohy o svých myšlenkách někam na sociální sítě, ale tohle má význam a věřím, že tady mám dobré lidi, kteří mi třeba i pomůžou. V životě se děje spoustu věcí… dobré ale i ty špatné. Všechny tady jsou z nějakého důvodu, a ač se to zdá jako otřepaná fráze, věřte mi, že to pochopíte až něco takového zažijete. 18.4. 2020 na můj svátek tragicky odešel můj táta. Bylo to těžké a pro mě těžko pochopitelné, proč si smrt bere vždy tak dobré lidi. Jedinou útěchou možná bylo, že zemřel při tom, co miloval. Ale dala bych všechno na světě abych se s ním mohla aspoň rozloučit. A tak se s ním ještě jednou rozloučím aspoň takto! Můj tatínek chtěl na motorce objet Českou republiku podél hranic. Je to jednoduché, když nemůže on na motorce, tak to já oběhnu! Bude to asi 2084 km. A já bych vás jen chtěla poprosit, bude to náročné, a občas bych ráda třeba i spala někde jinde než venku a nebo bych byla ráda za běhací společnost! Tak zveřejňuji seznam větších měst, přes které poběžím.
Začínám pokud vše půjde podle plánu 26.6. 2020. ❤️ Stačí mě pak už jakkoliv kontaktovat, taky budu určitě dávat info kde jsem, tak kdyby vám doma zbylo třeba místo na zemi pro nocležníka, tak se taky můžete ozvat 😀.
MĚSTA :
Krnov
Albrechtice
Osblaha
Zlaté Hory
Vidnava
Javorník
Králíky
Klášterec nad Orlicí
Náchod
Broumov
Janské lázně
Tanvald
Frýdlant
Chrastava
Varnsdorf
Rumburk
Šluknov
Hřensko
Litvínov
Jirkov

Cheb
Tachov
Vimperk
Český Krumlov
Vranov nad Dyjí
Mikulov
Břeclav
Hodonín
Valašské Klobouky
Rožnov pod Radhoštěm
Jablunkov
Třinec
Český Těšín
Karviná
Bohumín
Opava

zdroj: Valerie V. – souhlasím ke zveřejnění.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.