Váš příběh...napište nám

Boj v pekle – Jana Lhotová

Jana Lhotová

Boj v pekle, ze kterého Jana Lhotová doslova šplhá ven! Ano šplhá, protože stále o sobě říká, že není na 100% vyléčená. Příběh, na který jsem narazil zcela náhodou. Díky řetězci, jak rád říkám, který mezi lidmi je a probíhá. Jednoho dne si Denisa Zajíčková-Cziglová vložila na svou sociální síť příběh o Janě. Když píšu „řetězec“ tím myslím, že jsou určité lidi na stejné vlně a navzájem si pomáhají. Začal jsem číst a pak následně poslechl podcast o Janě a doslova jsem se hned na začátku příběhu musel držet. Doslova!!! Tak silný, dojemný, tvrdý a velmi smutný příběh jsem neslyšel už dlouho. Jana je silná bytost. Po přečtení a vklouznutí do jejího dětství a následně života jsem ještě pár hodin byl trochu mimo. Některé příběhy jsou horší a budou horší. To je život, a tak nějak nemá cenu spekulovat proč, co a jak. Zkrátka tento příběh stojí za přečtení nebo si ho můžete přímo poslechnout v podcastu od www.denik.cz ve kterém se na všechno ptá redaktorka deníku Bohumila Čiháková.

Co příběh Jany přináší? Říká vám něco anorexie a bulimie? Popravdě o tom skoro nic nevím ale jedno vím jistě. Je to drsná duševní nemoc, která vás může i zabít. Ještě, než se Jana rozpovídá o své nemoci, tak když byla malinká a bylo jí pouhých 4 roky, tak se doslova musela jak o sebe, tak i o svou biologickou matku starat. Tak ji nazývá po celý rozhovor (biologická matka). Viděla svou matku, jak zvrací, krvácí a domů si bere jiné muže. Když jí byli čtyři, tak ji matka nechala dva dny bez dozoru doma. Malá Janička se tenkrát musela o sebe postarat. Musela si sama udělat pití tak, že si vzala něco pod nožičky, aby si mohla zapnout kohoutek od vody. Jídlo nebylo snad žádné. Detaily a veškeré podrobnosti jsou na odkaze kde je jak čtení, tak i podcast, který určitě doporučuji. https://www.denik.cz/z_domova/anorexie-a-bulimie-jana-lhotova.html

Tímto chci moc poděkovat Janě Lhotové za povolení jejího příběhu a osobních fotek na můj web a čas, který mi věnovala. Přeji vám Jano, abyste boj vyhrála, a především se nikdy nevzdávala. Abyste už byla jen a jen šťastná se svou krásnou rodinou. Děkuji s pozdravem David Kunik.


Jana Lhotová se svými dětmi

Zdroj: http://www.denik.cz

Zdroj: Instagram: Jana Lhotová

Zdroj: http://redaktorka deníku Bohumila Čiháková

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.