Vše o rakovině

Co je MMS ?

MMS je zkratka pro Master Mineral Solution (Mistrovský Minerální Roztok)

Jedná se o přesnou koncentraci (24,5%) roztoku Chloritanu Sodného, který je před použitím aktivován přesným množstvím 50% roztoku kyseliny citronové.

„MMS smíchaný s odpovídajícím množstvím 50% roztoku kyseliny citronové vytváří plyn, který se jmenuje oxid chloričitý (chlordioxid).

Chlordioxid je látka s velmi silnými oxidačními účinky, tzv. akceptor elektronů. Chlordioxid nemá nic společného s chlorem !!!

Všude po světe se úřady a odpůrci MMS snaží zastrašit veřejnost prostřednictvím médií tím, že jim může MMS ublížit a poleptat jim jícen nebo žaludek. Zapomínají na fakt, že mnou popisované postupy jsou s použitím několikasetkrát menších dávek, než které jsou schopny člověka jakkoliv poškodit. Může vás postihnout průjem či nevolnost pokud přeženete dávkování. Nic víc. Dodržujte mé pokyny a postupy, které jsou zveřejněny v mých knihách, a zbavte se svých zdravotních problémů. Před vámi už to udělalo milióny lidí na celém světě se skvělými výsledky.

„Tento preparát byl během let výzkumu zdokonalen až do dnešní podoby. Představuje zatím nejsilnější a nejúčinnější zbraň proti všem známým nemocem, dostupnou široké veřejnosti. Během deseti let, kdy je MMS distribuováno z mnoha míst po celém světě, užilo či užívá tento roztok milióny lidí se skvělými výsledky. Zařaďte se mezi ně. Poznáte sami, že ve svých knihách píšu mnoho pravdivých a důležitých informací a že MMS je jedním z nejúžasnějším objevů, které kdy byly lidem představeny. Až zjistíte, že MMS je opravdu velmi účinný, řekněte o tomto preparátu všem blízkým lidem a svým známým. Pomůžete tím rozšířit povědomí lidí o MMS.“

Já sám jsem nevydělal na prodeji MMS ani dolar. Všechny mé nynější příjmy jsou pouze z autorských práv prodeje mých knih a z darů, které mi lidé zasílají.

Jim Humble

zdroj: http://www.czmms.info

One thought on “Co je MMS ?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.