Novinky Pomoz i TY !

Jak to celé přežít a nezbláznit se

Jak to celé přežít a nezbláznit se

 

Tento příběh sleduji už hodně dlouho. Doslova nějaký ten rok. Denča je velká bojovnice, která se nikdy nevzdala. Vše co jsem si přečetl na jejím blogu mě doslova dostalo. Řekl jsem si, že tahle osoba si zaslouží o osvětu svého příběhu. Sdílel jsem už spousta příběhů, tak proč ne další a tím je Denči. 

Každá koruna se počítá a každá koupě  její knihy pomůže zase někomu dalšímu. Vše potřebné informace jsou ve videu a také v následujícím článku od Denči 😊 

A jak si objednat knihu a pomoci? Jednoduše na odkaze: https://www.hithit.com/cs/project/6507/jak-to-cele-prezit-a-nezblaznit-se 

A teď už vše potřebné k tomu jak to začalo. 

Osobně a také za svůj web Nevzdávej To! držím pěsti hlavně v tom, aby se „Evžen“ NIKDY nevzbudil! A věřím,že kniha výjde a pomůže ostatním, tak jak si sama přeješ 💛

Pomozte mi vydat můj životní příběh – knížku, kterou napsal sám život. Knížku, kterou bych chtěla motivovat a povzbudit nejen onkologické pacienty, jejich rodinu, ale taky vás zdravé lidičky, že s každou nemocí se dá bojovat a porazit ji.

Autor: Denisa Cziglová

Před pěti lety jsem se měla vdávat a když jsem řešila s cukrářkou svatební dort, tak jsem zkolabovala a dostala epileptický záchvat. Za dva dny v nemocnici zjistili, že mám nádor na mozku velikosti malého míče. Operace dopadla dobře, ale aby toho nebylo málo rozjelo se nemocniční kolečko s já procestovala spoustu nemocničních oddělení. Osud se se mnou nemazlil a já jsem si říkala, kolik životů asi mám? Ale nakonec jsem to zvládla a vrátila se zase zpět do svého stereotypu. Bohužel po roce a půl se můj nádor „Evžen“ zvětšil. Čekala mě další operace, ale bohužel výsledky už nebyly tak příznivé jako po první opreraci a skončila jsem na onkologii. Chodila jsem na radioterapii, ale odmítla jsem chemoterapii. V tu chvíli jsem si řekla, že musím změnit svůj životní styl a sebe samotnou, protože mám ráda svůj život, své blízké, které nechci opustit. Převrátila jsem život naruby a začala žít úplně jinak. Udělala jsem si pořádek ve vztazích, svatební šaty jsem hodila za hlavu a začala žít jinak.

Postupem času, když jsem se začala uzdravovat a moje výsledky byly stále dobré, začala jsem psát příběhy a recepty o mé nemoci a lidem kolem mně se to moc líbilo. Už jsem přemýšlela nad tím, co svému tělu dávám. Vysadila jsem rafinovaný cukr a maso. Nádor se zmenšil a zapouzdřil a to byla a stále je ten nejkrásnější dar, který jsem od života dostala – druhou šanci.

Když mi nejvíc “ teklo do bot“, nikdo mi neporadil, jak k nemoci přistupovat a co třeba jíst, než jsem potkala muže, který mi ukázal alternativní možnost uzdravit sebe samotnou. Vynechat cukry a stát se vegetariánkou, myslet pozitivně a zkusit přírodní lék. Výsledky byly lepší a lepší. Nádor se začal postupem času dokonce zmenšovat.

A to mě vede k tomu splnit si svůj sen. Proto vás moc prosím o pomocnou ruku. Chtěla bych moc vydat svoji knížku. Je to takový můj životní příběh od holčičky, prvních lásek a jejich zklamání. V mém životě často měli hlavní roli muži, kteří se ke mně nechovali někdy úplně správně. Třeba jako můj bývalý šéf, který chtěl mít svoji sekrtářku se vším všudy a taky moje boje s tátou za zavřenými dveřmi, až k cestě do nemocnice. Vše je napsáno bez cenzury.

Už pět let bojuji s „Evženem“, nádorem v hlavě, a touto knihou, bych se s vámi chtěla o tento příběh podělit. Není to o lítosti a smutku, ale o černém humoru a o tom, že to nemáme nikdy vzdávat a bojovat. Po přečtení možná budete chtít na sobě něco změnit, budete se mít víc rádi a najdete pár receptů, jak začít jíst zdravě.

Jsem foodblogerka – vegetariánka, která se zabývá zdravou stravou bez rafinovaného cukru a masa. Píši recepty a snažím se pomáhat lidem, kteří bojují s rakovinou a vést je na správnou cestu. V knížce najdete pár zdravých receptů, jak začít jinak od snídaně, až po večeři.

Cílem knížky je motivovat zdravé i nemocné lidi k tomu, aby se nebáli nemoci, bojovali s ní a nevzdali to.A co bych si moc přála je pomoci i těm nejmenším bojovníkům nějakou finanční částkou na cokoliv, co jim ve velkém boji udělá radost a třeba jim pomůže. Knížku jsem pojmenovala: „Jak to celé přežít a nezbláznit se“. Protože to není úplně jednoduché období, které nemocný člověk prožívá, ale všechno jde, když se chce a všechno se dá změnit.

Pokud se tato kampaň podaří, knížky se budou prodávat, tak z každé prodané knížky půjde částka na pomoc onkologickým pacientům Nadace Krtek. Moje heslo je “ Každá knížka se počítá“ a pomoct můžete i VY.

Dostala jsem od života druhou šanci a teď bych jí ráda věnovala těm, kteří si ji zaslouží a bojují o ní.

Zdroj: www.hithit.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *