Pomoz i TY ! Váš příběh...napište nám

Nikdy to nevzdám !

Anet je pro mne velkou osobností, která se nikdy nevzdává. Čím vším si musela jako mladá slečna projít je až neuvěřitelné. Dnes už dospělá Anet (Annie) vám ve zkratce popíše svůj životní příběh, který stále neskončil. Ale věřím, že brzy skončí s dobrým koncem

Jmenuji se Aneta, je mi 25 let, Od dvou let jsem nemocná, musela jsem se vše učit znovu, pít, jíst, chodit, mluvit, poznávat známé apod.

Annie Brendlová

Mám mitochondriální onemocnění, tzn. že se mi špatně vytváří energie, nemůžu se unavit, protože se pak dávám do kupy i týden, postupně mi ochabuje svalstvo, včetně mozku a srdce. Ve škole jsem zažívala šikanu, až jsem se z toho začala řezat, měla jsem tam jen jednu kamarádku, která byla krásně štíhlá a tím to vše začalo. Nejprve jsem vynechávala maso, potom snižovala porce jídla a postupem času se mi rozjela anorexie. Po chvilce jsem se zase dala dohromady, ale už to bylo ve mně neboli pozdě. Při sebemenším stresu jsem zase měla stopku v hlavě, že nesmím jíst. Vztahy mě zničili, okusila jsem týrání, zneužívání, drogy, násilí. Největší trauma nastalo když jsem ztratila milovanou… Začala jsem se léčit na psychiatrii, protože jsem byla závislá na marihuaně. V té jsem hledala útěchu, měla úzkosti, deprese, byla mi diagnostikovaná hraniční porucha osobnosti, se kterou se učím pracovat.

Není to lehké, zhoršila se mi anorexie, teď vážím 43kg a bojuji o život. Ztrácím reflexy, jediné co mi může zachránit nohy, abych chodila, jsou neurorehabilitace, které pojištovna nehradí. O tom jsem a mnohem víc napsala knihu, která je ke koupi u mně na Facebooku ( Annie Brendlová ) nebo Instagramu také pod svým jménem. Stačí mi napsat soukromou zprávu.

Annie B.

Ze zisku z knihy si chci zaplatit rehabilitace….

Prosím pomozte…

Annie B.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.