Pomoz i TY !

Pomůžeme Kačence ?

Dobrý den, brzy to bude rok, co se léčím ve FN Motol. Měla jsem nádor na mozku. Po operaci jsem absolvovala 43 dní ozařování a pak jsem začala chemoterapii. V červnu mě čeká její 8. blok. Po celou dobu nemohu do kolektivu, většinou jsem v nemocnici nebo doma s maminkou.
Mám ráda přírodu, chodila jsem ráda na výlety, ale jsem teď hodně zesláblá a ujdu jen malý kousek. Na procházky teď můžu akorát ve vozíku. Když jsem byla zdravá, jezdila jsem občas na čtyřkolce. Nedávno jsem si vyzkoušela jízdu na KOLONOŽCE S KÁROU a hrozně moc se mi líbilo, že si můžu řídit sama. Je to parádní jízda.
Moc bych si přála mít vlastní. Líbila by se mi KOLONOŽKA (HOVERBOARD) OFFROAD S VELKÝMI NAFUKOVACÍMI 10″ KOLY, protože u našeho domu není asfaltka a mohla bych jezdit i po zahradě. Pomocí ODPRUŽENÉ KÁRY (HOVERKARTU) mohu zas kolonožku vsedě snadno ovládat rukama a užít si parádní divokou jízdu.
Moc děkuji za možnost mít tohle přání, měla bych z něj opravdu velikou radost. Kačenka
V případě vašeho zájmu pomoci, prosíme pošlete libovobolnou částku na účet: 449 494 944/0300 s variabilním symbolem 201814.
Děkujeme! #přání #plnímesny #hoverboard #kolonožka #podporujememladélidi #lepšísvět #podpořnás #pomahejsnámi #nadačnífond #pinkbubble #děkujeme #praniodbubliny #thankyou #fuckcancer #pinkbubble #nevergiveup #neverstopdreaming #radost #nemocnicemotol #zdravinadevse

zdroj:https://www.facebook.com/PinkBubbleNadace/?hc_ref=ARTC3HoFX46DAYsSxpcEzM9Bs64P-nAaJP-YDYHY7U8YwbO2TWLiXMAt59nPeHZHFt8

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.