Pošli úsměv dál

Projekt: pošli úsměv dál…

Dobrý den přátelé,

I nadále můžete posílat „pošli úsměv dál“ 🙂 Od ledna jsem založil projekt „pošli úsměv dál“ od té doby přišlo mnoho krásných úsměvů a za to Vám všem moc děkuji. Blíží se léto a tak tento projekt samozřejmě pokračuje dál. Takže pokud o někom víte, že by mu udělalo radost tím, že mu pošlete svůj usměv se vzkazem, tak neváhejte mne kontaktovat a rádi přepošleme přes naše webové stránky Váš odkaz ♥

více v článku 🙂

Rozhodl jsem se udělat menší projekt s názvem „pošli úsměv dál“ Máme tu mnoho nadací a různých organizací, které pomáhají lidem. Jsem za to rád, že tu máme takové projekty. Ale „skoro“ ve všech se pomáhá penězi na určitý účet. Samozřejmě to není na škodu a já s tím plně souhlasím. Penízky jsou v dnešní době důležité kupují se za ně důležité léky,pomůcky atd. pro nemocné ale „pozor“ nejsou nejdůležitější. Proto bych byl moc rád, kdyby jste mi s tím pomohli. O co vlastně půjde ?

Už v názvu „pošli úsměv dál“ je slovo úsměv. Chtěl bych právě úsměvem někomu udělat radost. Zlepšit někomu náladu a poslat na dálku, že všem těm kteří to opravdu potřebuji držíme pěsti,palečky. Že i pouhým upřímným úsměvem můžeme někomu udělat radost a poslat jak se říká vzduchem sílu, naději, motivaci. Že na Vás myslíme. A jak úsměv poslat ?

Stačí, když nám pošlete jednu fotografii s vaším úsměvem a k té přidáte jakýkoliv vzkaz pro dotyčnou osobu nebo všeobecný vzkaz pro nemocné. Je pouze na Vás komu uděláte tu chvilku radosti. Nebo můžete poslat jednu krátkou nahrávku ve kterém řeknete vzkaz a k tomu stačí poslat jednu fotografii s úsměvem. Veškere fotografie,nahrávky se vzkazem posílejte prosím na email: admin@nevzdavejto.eu nebo přímo soukromou zprávu na Facebooku ( David Kuňajs ).

Po přijetí vašeho úsměvu se vzkazem nebo nahrávky vložíme na náš web: www.nevzdavejto.eu a také na sociální sítě Facebook,Twitter a Instagram. Od té doby Vám dáme zpětnou vazbu, že je váš příspěvek vložen a dále už je na Vás komu sdílíte daný úsměv či nahrávku.

Myslím si, že to nejen udělá radost ale věřím, že jsou mezi námi lidé, kteří se tímto mohou spojit a navzájem si pomáhat. A dálká mezi lidmi nehraje roli 🙂

Děkuji

David Kunik ( Kuňajs ) ♥

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.