Pomoz i TY !

Zabraňte tomu, aby muži umírali příliš mladí

Přidej se k našemu hnutí na podporu zdraví mužů:https://cz.movember.com/?home

Nadační fond MUŽI PROTI RAKOVINĚ: Naši strategii péče o mužské zdraví jsme postavili na třech tradičních pilířích:

poznej – předejdi – pomoz.

„Poznej“ znamená především podporu vědecko-výzkumných projektů, zkvalitňování a rozšiřování léčebných možností, a poskytování stipendií.

„Předejdi“ spočívá zejména v osvětě, týkající se mužského zdraví. Podíleli jsme se na vytvoření špičkových audiovizuálních materiálů týkajících se problematiky všech urologických nádorů, které vznikly pod patronací nejvyšších odborných orgánů – urologické a onkologické společnosti. Dále jsme od hnutí Movember převzali a přeložili osvětové materiály týkající se rakoviny prostaty – od prevence, přes diagnostiku a léčbu až po informace o životě po léčbě nádorového onemocnění.  Provozujeme stránku www.rakovinaprostaty.cz, na které najdete i internetovou poradnu  a realizujeme v nákupních centech vtipnou edukační výstavu Pissoir Art Gallery. Letos ji najdete v Plzni, Opavě a Ostravě.

„Pomoz“ představuje především pomoc při realizaci nákupu přístrojového vybavení. V loňském roce jsme podpořili nákup nejmodernějšího ultrazvukového přístroje pro diagnostiku rakoviny prostaty, který bude sloužit pacientům na špičkovém urologickém pracovišti v Motole.

Pokud o nás chcete vědět víc, určitě navštivte naši stránku na:www.rakovinaprostaty.cz

Zapoj se: Kníry v měsíci MOVEMBER

aboutus_movemberfoundation_moustaches

zdroj: veškeré informace:https://cz.movember.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.