O mně

Dobrý den přeji,

Jmenuji se David. Už na starém blogu, který nesl název www.laf.blog.cz někteří lidé psali, ať napíšu něco o sobě. Tak jsem se tedy rozhodl něco krátkého napsat. Půjdu rovnou k věci. Pravda je, že než mi zemřel můj milovaný tatínek, tak jsem o rakovině nevěděl absolutně nic. Jen to, že zabíjí ! Bere si lidi na kterých jí vůbec nezáleží a její jedno zda dotyčnému je tolik a tolik let. Věděl jsem jen něco z knížky od svého oblíbence Lance Armstronga, který vybojoval vítězství nad touto zákeřnou nemocí. Pak přišel rok 2007. Bohužel smutný a velmi ukrutný. V únoru odešel strejda, který zemřel na nemoc s plícemi a po pár měsících odešel náš táta. Bylo to v listopadu 2007 (více v rubrice můj příběh vzpomínky zůstanou ).  Od této doby jsem se začínal zajímat o rakovinu. Rozhodl jsem se udělat, jak již bylo psáno blog, který se dříve jmenoval www.laf.blog.cz  a také www.livestrong.mzf.cz . Dnes nese název zcela nový www.nevzdavejto.eu. Děkuji moc svému kamarádovi druhému Davidovi a také oficiálním Adminem tohoto webu a projektu, při kterém mi pomáhá. Nebýt Dejva, tak tento web není a byl bych stále na začátku. Začal jsem si tedy číst různá informace o této nemoci. Chodil na různé weby a četl a četl. Nejvíce mě zaujala stránka,  na které jsem našel mnoho a to doslova hodných a milých lidí. Nebudu vypisovat jména členů, ale oni ví koho myslím.  Na blogu co jsem vytvořil jsem začal přidávat různé rubriky a příběhy o této nemoci. V dnešní době můžu o sobě říci, že už něco vím o této nemoci. Samozřejmě nejsem doktor a nechci tu psát, co všechno vím a nebo jak léčit tuto nemoc ale jedno vím určitě. Rakovina je svinstvo. Je to nemoc, která zabíjí naše životy. A já jsem se rozhodl udělat web, který chci vložit do světa. Tímto webem chci rozdávat informace, pomáhat různými metodami, ať už psychicky nebo jen tak duševně. Nechci, abyste si mysleli, že se o něco snažím jako je propagace a hrát si na něco co nikdy nebudu. Jako že, nějakou reklamu udělat proto co dělám. NE, chci jen pomoci lidem co prožívají tuto nemoc anebo naopak začínají s touto nemocí. Pomáhat je můj cíl a proto jsem udělal s Dejvem tento web o rakovině.

Jsem normální pohodářský kluk, který si jde za svým snem. Menší blázínek ale pohodář. Mám rád srandu a sport se vším všudy. Dělat si cíle je můj tak zvaně koníček, protože tím jdu dál. Zjišťuji co ve mně všechno je. Žijeme jen jednou a naučil jsem se, žít naplno! A to každý den. Snažím se o to a nenechám nic na pochybách. Miluji cyklistiku a běh 🙂  To je o mě asi snad všechno ale ještě pár věciček pro Vás:

Mějte se rádi a pomáhejte si jakýmkoliv způsobem. Protože když budeme společně bojovat, tak zvítězíme nad tou zákeřnou nemocí! No a moje motto zní?

Jedinečnost je otázkou vůle…..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.