Vše o rakovině

AVON pochod proti rakovině prsu

A proč nejdeš ty?

Lidé si neustále hledají výmluvy, proč něco nejde. Nemají čas, mají jiný progam … Přitom účastí na akci plné naděje, optimismu a solidarity mohou zachránit lidský život. Řekněte i vy: JDU na Avon Pochod proti rakovině prsu a pozvěte i své čtenáře.

Letošní ročník Avon Pochodu odstartuje 11. června ve 12 hodin ze Staroměstského náměstí. Vstupenkou je speciální tričko, které si můžete za 300 Kč zakoupit nejen na startu Pochodu, ale i na www.zdravaprsa.cz.

„Dámské i pánské tričko zdobí jediný nápis: JDU. A to je také účel celé akce – jít! A svou účastí i finančním příspěvkem podpořit projekty boje proti rakovině prsu,“ říká Alena Pytlíčková ze společnosti Avon Cosmetics.

Do boje proti rakovině prsu se opět zapojí všech deset ambasadorekpro­jektu –Monika Absolonová, DaraRolins, Aňa Geislerová, Táňa Vilhelmová, Simona Stašová, Lenka Termerová, Mahulena Bočanová, Martha Issová, Lucie Borhyová a Tereza Brodská. Kosmetická společnost Avon letos slaví celosvětově 125 let své existence, v České republice je to rovných dvacet let – za tuto dobuu nás věnovala na boj proti zákeřné rakovině prsu neuvěřitelných 66 milionů korun! Připojte se k nám a přispějte na dobrou věc – Avon pochod proti rakovině prsu 2011!

Více informací na www.zdravaprsa.cz (Více informací poskytne: Michal Čech, michal.cech@neopublic.cz; tel.: 737 418 801)

Nehledej výmluvy, proč to nejde, a JDI na vyšetření. Prevence může zachránit život!
Do boje proti rakovině prsu se můžeš zapojit kdykoli a mnoha způsoby. Například koupí trička podpoříš tento projekt a další ženy v boji s touto nemocí a zároveň ti poslouží jako vstupenka na Avon pochod 2011.
Ukaž všem, že JDEŠ.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.