Pomoz i TY ! Váš příběh...napište nám

Bojovnice Barča se nikdy nevzdá!

Pohoda, jahoda ano takhle někdy napíše Barča svou oblíbenou hlášku, kterou si můžete přečíst v některých příspěvcích na jejím instagramu v rubrice „rakovina“ Tam jsem totiž na to narazil. Profil Barči je (barbora.matovcikova)

Barča je sympatická mladá žena, která se narodila v roce 1995. Od malička byla aktivní ve smyslu, že ráda cestuje, miluje přírodu a donedávna hrála závodně basketbal za tým TJ OP Prostějov. Na svatého Václava letos oslavila Barča své 27 narozeniny. Mladá žena, co má ještě všechno před sebou. Hlavně své sny, které chce uskutečnit.  Bohužel v danou dobu to nejde. Když se u nás začal šířit vir covid-19, tak jednoho dne dostala Barča epileptický záchvat. Po probuzení zjistila, že se jí špatně polyká a mluví, V tu chvíli je jasné, že člověk na nic nečeká a začne řešit. A tak byla přivolaná sanitka, se kterou pak odjela do nemocnice. Co se dělo pak a jak se nemoc vyvíjí si můžete přečíst na Dívku s uhrančivýma očima rakovina změnila k nepoznání. Báře fandí tisíce lidí – Deník.cz  kde je vše srozumitelně sepsáno od redaktorky Kateřiny Němcové. Ještě bych dodal, že Barča potřebuje nutně pomoc i finančně. Chápu a nejen já, že je dnešní doba těžká ale věřím, že se najde dost lidí k podpoře pro Barču. 👇🏻 Na transparentním účtu si můžete zkontrolovat jak platbu, tak i seznam dárců, který je zde: Pomůžeme Báře Maťovčíkové! (sladkyklub.cz)

Děkuji všem za váš čas a k podpoře pro Barču. Moc si toho vážím. A tobě milá Barčo přeji jen to nejlepší. A věřím, že ten boj zvládneš! Držím pěsti s heslem NEVZDÁVEJ TO! 

Barbora Maťovčíková

JAK PŘISPĚT?

Majitel transparentního účtu: Maťovčíková, Barbora
Adresa banky: Fio banka, a.s., V Celnici 1028/10, 117 21 Praha 1
Číslo účtu: 2602058102/2010
IBAN: CZ79 2010 0000 0026 0205 8102
BIC: FIOBCZPPXXX

zdroj: www.denik.cz

zdroj: barbora.matovcikova / Instagram /

zdroj: redaktorka – Kateřina Němcová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.