Váš příběh...napište nám

Dobrý Anděl – Davídek (příběh)

Když paní Jiřina, jejíž čtyřletý syn Davídek onemocněl akutní leukémií, poslala do DOBRÉHO ANDĚLA žádost o podporu, napsala nám: „Děkujeme všem Dobrým andělům za podporu. Někdy se život vydá úplně jiným směrem, než byste si přáli a v takových chvílích je andělů třeba. A protože leukémie našeho čtyřletého syna není v naší rodině bohužel jedinou nemocí, Vaše podpora nám pomáhá rozsvítit všední dny tolik potřebnými malými radostmi. Moc si toho vážíme a děkujeme! P.S. Až bude u nás lépe (a my věříme, že brzy bude), rozšíříme Vaše řady a pošleme sluníčko zase dál…“

Nyní, na konci dubna 2012, paní Jiřina sama požádala o ukončení zasílání pomoci, stala se DOBRÝM ANDĚLEM a napsala nám:

Dobrý den Dobří andělé,
děkujeme Vám za Vaši podporu, kterou jste nám během posledních měsíců poskytovali. Syn Davídek je už v udržovací léčbě (akutní leukémie) a já jsem začala minulý měsíc pracovat na částečný úvazek, takže se finanční situace u nás zlepšila. Protože jsem se při všech těch změnách nestačila ozvat včas, posílám Vám zpět poslední příspěvek, který jsme od Vás dostali, aby pomohl někomu jinému. Děkujeme moc za pomoc – hodně pro nás znamenala, nejen tím, že pomohla s rodinným rozpočtem, ale podpořila i psychicky – vědomí, že i v této ekonomicky náročné době existují lidé, kteří jsou ochotni pomoci, vneslo sluníčko do jinak chmurných dní.
Ještě jednou Vám já i celá moje rodina ze srdce děkujeme.
A protože už je u nás líp a všichni pevně věříme,že to tak i zůstane a že už Vaši pomoc nebudeme potřebovat, přidáváme se k Dobrým Andělům a pošleme pomoc dál. Posílám fotku našeho statečného „andělského čertíka“.
Jiřina s Davídkem a s rodinou

Vrácený příspěvek pomůže další rodině, kde maminka potřebuje v rámci nutné onkologické léčby svého syna zakoupit speciální náplasti za částku přesahující 3000 Kč, které zdravotní pojišťovna nehradí.

zdroj: http://www.dobryandel.cz/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.