Andělé

Ochránci nebe

Dobrý den přátelé. Připravil jsem pro vás novou rubriku. Jak již název vypovídá, bude o lidech, kteří už bohužel nejsou mezi námi, ale v mém životě zanechali nesmazatelnou stopu, o kterou bych se s vámi rád podělil.

Od doby, co mám tento web jsem poznal mnoho lidí, kteří se mnou sdíleli svůj životní příběh. Někteří mě kontaktovali sami, jiné příběhy jsem si vyhledal já.

Vždy, když čtu nový příběh, uvědomuji si, jak silní tito lidé jsou. Někdy až s podivem přemýšlím, kolik toho jeden člověk dokáže zvládnout.

Je pro mě velkou ctí, že jsem tyto lidi mohl poznat a že jsem jim, byť maličkostí, mohl pomoci. Některým pomáhalo sdílení příběhu s jinými lidmi, někdo se chtěl jen vypovídat a vědět, že na to není sám.

Velmi mě zasáhlo, když jsem se dozvěděl, že nás navždy opustila tehdy pouze 17. letá Martinka. Dalším andělem se stala Markétka, zakladatelka spolku „Nové Háro“ Dále Péťa Hübel, potom Deniska – zakladatelka spolku prsavzenu.cz, Lucka a prozatím posledním andělem se stal Radim Novák.

Všem, kdo bojují se zákeřnou nemocí posílám mnoho sil a moc bych si přál, aby se počet andělů v mé rubrice dále nerozrůstal.

Každému z andělů věnuji jako malou vzpomínku samostatný díl.

Martinka
Markéta Zagrapanová
Petr Hübel
Deniska
Lucka
Radim

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.