Vše o rakovině

Rakovina prsu

Rakovina prsu
Doporučuji přečíst !
Milé ženy a holky, dobrý den přeji,
Jednou s příčin vedoucích ke vzniku rakoviny prsu je používání ANTIPERSPIRANTU.
Většina výrobku pro osobní odsraďování jsou tzv. antiperspiranty deodoranty. Jděte domu a mrkněte se na obal.
Deodorant je v pohodě, antiperspirant nikoli ! Jak poznáte Antiperspirant? Kromě toho, že by antiperspirant mělo být napsáno na obalu, což bohužel není vždy pravidlem, je hlavní složkou antiperspirantu Aluminium Chlorohydrate nebo něco tomu velmi podobného. Důležité je v tomto případě to Aluminium ! Jde o sloučeninu hliníku, jejimž úkolem je proniknout do pokožky a blokovat funkci potních žláz. Je-li na obalu výrobku pod nápisem složení (Indegrients) napsáno všechno možné jiné než Aluminium, jedná se s největší pravděpodobností o pouhý deodorant, který voní, ale neblokuje přitom proces pocení.
Důvody, proč mít z antiperspirantu obavy, milé dámy jsou zde:
lidské tělo využívá několik oblastí , kudy vylučuje škodliviny (toxiny): v jamkách, co máte na opačné straně kolen, za ušními boltci, oblasti třísel a podpaží. Škodliviny jsou tudy vylučovány ve formě potu neboli perspirace. Antiperspiranty, jak již jméno napovídá, pocení zabraňují. Tím potlačují schopnost těla vylučovat v podpažních jamkách přirozeným způsobem toxiny. Tyto toxiny ovšem magicky nezmizí. když je tělo nemůže vyloučit pocením. Ukládá je a to do nejbližších lymfatických uzlin – v oblasti podpaží. Jak známo, téměř všechny rakovinné nádory (Tumory) prsů se objevují vnějším horním kvadrantu prsu. Tedy přesně tam, kde se lymfatické uzliny nacházejí.
Další důkazní materiál:
Muži jsou, jak známo, méně náchylní (nikoli však imunní) k rakovině prsu vyvolané používáním antiperspirantu. Důvodem je fakt, že muži si zpravidla nevyholují podpažní jamky a většina naneseného antiperspirantu tak ulpí na ochlupení a není přímo nanášená na kůži. Ženy, které aplikují antiperspirant přímo na čerstvě oholenou pokožku podpažních jamek, ( k čemu je paradoxně mnozí výrobci, např, Gillette, přímo nabádají), zvyšují své riziko ještě víc. Holení totiž odstaňuje vrchní vrstvy staré pokožky a narušuje její povrch, čímž usnadňuje chemikáliím v oblasti podpaží rychle pronikání do hlubin těla. A též si navíc uvědomte, že hliník a jeho sloučeniny jsou na seznamu látek podezřelých z napomáhání zniku Alzheimerovi choroby (to je ta, co vám z mozku udělá ementál s pěknými velkými dírami, což se navenek projevuje jako předčasně, rapidně postupující senilita končící smrtí.
PROSÍM předejte tyto informace všem, na kterých vám záleží.
Rakovina prsu se v poslední době stává až hrozně častým (smrtelným) onemocněním. Uvědomění může v tomto případě zachraňovat životy. A pokud snad máte k mým slovům nedůvěru, doporučuji vám provést si malý průzkum sami.

Ujišťuji vás, že dospějete ke stejnému závěru.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.