Pomoz i TY !

Vlasaté Vánoce s Novým hárem

Připojte se k nám i vy, a pojďme spolu pomoci dvanácti dětem získat nové háro.

Každý váš příspěvek pomůže vykouzlit úsměv na tváři dětí, které svádějí svůj boj s těžkým onemocněním. Malým bojovníkům paruka pomůže cítit se lépe a být v psychické pohodě, takže jim pak zbude síla a motivace poprat se s nemocí a vyhrát.

Výroba jedné paruky stojí 21 600 korun.

Když člověku vstoupí do života onkologické onemocnění, není to nikdy lehké. Ještě těžší to ovšem je, pokud s ním musí bojovat děti či velmi mladí lidé. Víme o tom své…

Zakladatelka našeho spolku Markétka se s onkologickým onemocněním potýkala během svého života celkem třikrát – poprvé už ve čtrnácti letech. Prošla si vším, co onkologickou léčbu provází, včetně ztráty vlasů, kterou nesla velmi těžce. Cítila se divná, jiná, ošklivá… A právě proto se rozhodla, že zařídí, aby si už žádná jiná holčička či dospívající slečna nemusela se svými vlasy dělat starosti. V Novém háru to vyřešíme za ni. Vyrobíme jí paruku na míru a zcela zdarma.

Teď vás potřebujeme, abychom mohli Markétčiny myšlenky šířit i nadále.

A jak vlastně taková paruka vzniká? Musíme sehnat vlasy od několika dárců, domluvit se s vlásenkářkou a následně počkat čtyři týdny na hotovou paruku. Výroba jedné paruky stojí 21 600 korun.Potom už můžeme společne sledovat radost v očích obdarovaných holčiček či slečen, když paruku od nás dostanou.

Dvanáct dětí během roku může mít díky vám své nové háro.
Společne to dokážeme!

zdroj:www.noveharo.cz

Podpořit Nové háro:https://www.darujme.cz/organizace/1200308

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.