Pomoz i TY !

Jarní běh ve znamení boje s ichtyózou

Přátelé přijďte podpořit dobrou věc. Skupina Rozběhej Litvínov pořádá na severu Čech v Litvínově běh ve znamení boje s ichtyózou. Veškeré informace jsou k dispozici na www.rozbehejlitvinov.cz

V neděli 26. března nás čeká první jarní ranní rozcvička. Tento běh bude věnovaný všem nemocným dětem, které trpí ichtyózou. Co je ichtyóza si můžete přečíst na www.ichtyoza.cz. Někteří už vědí, jak bude ranní rozcvička probíhat. Bude trochu jiná, než na jakou jsme zvyklí.

Sraz je v 10 hodin na stejném místě u značky. Odtud jako vždy vyběhneme na obvyklou trasu. Někdo si zaběhne velké kolečko, někdo zase malé. Záleží pouze na Vás. Jediná změna nastane u rybníku (na pláži), kde se všichni zastavíme a uděláme společnou fotku. Tu pak vyvoláme, zvětšíme, zarámujeme a předáme paní Haničce do spolku Ichtyóza. Následně předáme krémy ambasadorce Marušce Žampachové.

Cílem této fotky je „poslat úsměv dál“. Jako BR pošleme úsměv dětem do spolku Ichtyóza. Věříme, že jim naším úsměvem zlepšíme dny, náladu, pošleme motivaci, aby se nevzdávaly a věděly, že je máme rádi. Budou vědět, že na severu Čech je Běžecká rodina, která drží všem nemocným dětem pěsti!

Kdo se nemůže zúčastnit tohoto běhu a přispěl krémy, tak se nemusí bát, že na fotografii nebude. Na fotku se dodělají bubliny a v nich budou tváře lidí, kteří se nemůžou zúčastnit ranní rozcvičky.

Věříme a doufáme, že se nás sejde opravdu hodně. Dáme tak najevo, že nám tato ani jiné nemoc není lhostejná.

Další krémy může každý přinést přímo na ranní rozcvičku.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.