Novinky

Loučení s naším Hrdinou Peťkem!

Zdravíme Vás, mrzí nás, že Vás na takovou velkou událost nezveme za účelem oslavy Peťova uzdravení, ale právě naopak kvůli rozloučení s ním. ♥
Jste zváni VŠICHNI! Ať už jste Peťu znali, nebo neznali, ať už více nebo méně, je to jedno.
Všechny Vás s láskou zveme ve čtvrtek 5. 10. 2017 ve 12:30 do velkého sálu na Ústřední hřbitov Krematoria Brno.
JEDINOU PODMÍNKOU JE PŘIJÍT BAREVNĚ AŽ CRAZY OBLEČEN!
Peťa miloval barvy, miloval je tak, že z jeho kombinací kolikrát až pálily oči.., vždycky jsem se mu smála, že je jako šáša! A přesně z toho důvodu jsem ho milovala, protože byl svůj, byl to prostě ON mého srdce šampión. Byl jedna obrovská barevná duha plná energie, síly a lásky! ♥
Moc Vás prosíme,..nestyďte se, neostýchejte se a přijďte! Všichni jste vítáni.
Čím více lidí, tím více podpory, energie a barev. Přejeme si, aby se na nás Peťa z vrchu s úsměvem díval a houpal se na obláčku s pocitem, že jeho loučení je krásné a sakra stojí za to!
Protože on si to zaslouží.
Mnozí z Vás to možná budete brát jako zneuctění a brali byste raději černou klasiku…, bohužel s tímhle pochodíte možná jinde, ale v tomhle případě ne. :‘))
Bude to to nejkrásnější a nejúžasnější rozloučení pro toho nejúžasnějšího a nejstatečnějšího Muže na světě. (Pro nás je a vždy takovým bude!)
Budeme se na Vás všechny moc těšit andílci. Děkujeme za vše a děkujeme předem, že příjdete s námi uctít Peťkovu památku trošku jinak, než je zvykem.

PS: Když budete tak hodní a přinesete kapesníčky, tak já osobně budu moc ráda. Všichni se snažíme držet, ale upřímně…, já to dost nezvládám…ufff. Tak moc mi/nám chybí.

Brzy navidětnou s láskou
Síma, Peťkova maminka, tatínek, bráška Erik a další členové rodiny.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.