Pomoz i TY !

Projekt: 12 bojovníků

#12strongfighters

Každý z nás si chce plnit své sny a svoje předsevzetí. Na začátku roku jsem si byla sednout se svým kamarádem, skvělým a čistým člověkem, který je neskutečný srdcař, protože rád pomáhá a žije pro druhé. A ještě je neskutečně nadaný fotograf, který vás dokáže zachytit v tom nejemotivnějším okamžiku.

Oba dva jsme se shodli na tom, že chceme vymyslet projekt a podat pomocnou ruku těm, kteří bojují o svůj život, zdraví a jsou v nelehké životní situaci.

Nemohu vám zatím přesně říct jaký máme plán, ale současně hledáme onkologické pacienty- bojovníky za lepší zítřky s pozitivním myšlením. Onkoláčky, kteří by se rádi zapojili s námi do tohoto projektu.

Podmínkou je nechat se od Marka @marek_kolarik vyfotit v nějakém duchu – může to být místo které máte rádi a čerpáte tady energií, nebo něco či někdo, kdo vás posílil a změnil vám myšlení a pohled na život a pro koho chcete žít a bojovat.

A druhá část projektu by byl rozhovor se mnou. @foodtherapybydenisa Společně bychom si povykládali o vašem příběhu a boji s nemocí. Jsme na stejné vlně. Bohužel doba je zlá a onkologických pacientů čím dál víc přibývá.
Tak pojďme se sblížit, bojovat a pomoct ostatním v boji!!!
#12strongfighters

Jestli máš zájem pošli mi na foodtherapybydenisa@gmail.com svoji fotku a krátký příběh o sobě a své nemoci.
Budeme se na vás moc těšit Marek&Denisa

zdroj:#foodtherapybydenisa #marekkolarikphoto

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.