Pomoz i TY ! Váš příběh...napište nám

Operace pro Ivanku (prosíme o pomoc)

Ivanka Danišová

Moje meno je Ivanka Danišová. Som z trojčiat a mám mimoriadne závažnú diagnózu Goldenhar syndróm, čo je ojedinelé lebečnotvárové ochorenie vyznačujúce sa chýbajúcimi tvárovými kosťami (bez sánkovej, lícnej a orbitálnej kosti, temporomandibulárneho kĺbu ). Dieťa, ktoré sa narodí s Goldenharom, si prejde neskutočnou zdravotnou tortúrou a psychickou šikanou od detstva .

Lekári z USA a Japonska mi prinavrátili  sluch, vytvorili mi ucho počas 10 h náročnej operácie a tamojší lekári mi dokázali vytvoriť takmer všetky  chýbajúce tvárovo lebečné kosti . Nie je to o estetike, svetovo uznávaní profesori mi darovali to najvzácnejšie  – kostnú štruktúru tváre a prinavrátili funkčnosť aké majú jednotlivé kosti . 

Ivanka Danišová

Celý operačný boj bol pre mňa veľmi výčerpávajúci po emočnej stránke, pretože počas týchto 3 rokov sme stratili milovaných rodičov a starého otca. Svojim  rodičom som dala sľub, že urobím všetko, čo bude v mojich silách, aby som svoj boj vyhrala a 1x v živote cítila, aké je to byť ZDRAVÁ.

V súčasnosti bojujem 3x s leukémiou, podstúpila som 4 operácie srdca a čaká ma v najbližšej dobe možná ďalšia.  Prekonala som náhlu brušnú príhodu, podstúpila som 5 veľmi náročných tvárovolebečných operácií. 

V najbližšej dobe ma čaká najťažšia  posledná operačná etapa – operácia orbitálnej oblasti a rekonštrukcia mäkkých tkanív v ďalekom Japonsku , ktorej cena je so všetkými nákladmi 2 MILIONY CZK.

Týmto by som chcela poprosiť Vás všetkých o pomoc, Vašu podporu vyzbierať peniaze na túto operáciu, keďže termín  vzhľadom na môj zdravotný stav je o 3 MESIACE.

Nadační fond pomoci se rozhodl Ivance pomoci otevřením crowdfundingové sbírky s cílovou částkou (6×21)³, což je 2 000 376,- Kč.

Veškerou pomoc pro Ivanku je odkaz níže:

zdroj: https://www.nfpomoci.cz/project/operacia-v-japonsku-pre-ivanku/


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.