Můj příběh

Vzpomínáme

Další den co nese datum 9.11. Další datum co vzpomínáme na našeho skvělého tatínka. Datum, které pro mě a celou rodinu ukazuje smutek. Jako každý rok od doby co nám odešel náš milovaný taťulda vzpomínáme na krásné časy. Už je to další rok v číslici 3. Dneska s mamkou zapíjíme s vínem tento smutný datum, který nám změnil život. A říkáme si jak rychle to všechno utíká. Když si vzpomenu co jsme za ty tři roky všechno prožily, tak je toho mraky.
Tatínku, chybíš nám Cry neumím popsat tu bolest, kterou každý den cítím v srdci…nejde to ! Říká se že jednou jsme na hoře a jednou zase dole, ale MY jsme více dole. Chybíš nám….v bytě je prázdno. Mezi tím co tu nejsi nám už odešla i tvá milovaná kočička Micinka. Jak za ty roky se to tu změnilo. Jak vše utíká jako voda a vše se tak rychle mění. Ale jedno je jisté ! Pořád jsi a budeš nadále v naších srdcí.
Milujeme tě stále moc a táto ? Neboj já se o všechno postarám, tak jak jsi to dělával TY ! Byl jsi pro mne hrdina a velká osobnost ! Ty jsi tvořil naší rodinu a chránil jsi ji ! Ty jsi náš Táta….

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.